Liepojos g. 216
LT 92330 Klaipėda
+370 642 70589
info@klaipeda-apartments.lt

Dviejų kambarių butas nuomai nr.6

Mėnesio kaina: nuo 400 EUR
Paros kaina: nuo 30–50 EUR
Nuomos kaina priklauso nuo nuomos trukmės, žmonių skaičiaus ir sezono. Pastoviems klientams pasiūlysime palankesnę kainą

Butas nuomai Klaipėdoje  antrame aukšte . Tai dviejų kambarių butas nuomai Klaipėdoje su vaizdu į sodą.

 

Klaipėdoje labai populiarus nekilnojamas turtas, butu nuoma.  Šis apartamentas nuomai Klaipėdoje skirtas , kaip tik jums.

Butas nuomai  įrengtas trijų aukštų name, kurio kieme, gyventojų patogumui įrengta,nemokama automobilių stovėjimo aikštelė su nuostabiu kiemu, apsodintu įvairiausiais augalais ir medeliais. Tad bus gera jaustis apsuptiems žalumos ir gėlynų.

Tik įėjus pro duris  atsidursite valgomąjame, kuriame stovi didelis ąžuolinis stalas su ąžuolinėmis kėdėmis ir jaukia vyšninės spalvos odine sofutė.

Virtuvės erdvėje , dabar stovi didelis šaldytuvas su šaldikliu, kuriame niekuomet nepritrūks vietos maisto atsargoms ir netiketai užklydusiam svečiui.
Pro virtuvės langą atsiveria vaizdas į nuostabų , privatų sodą. Pajusite privatumą.

Pravėrus sekančias buto duris pateksite į labai erdvų, šviesiomis spalvomis išdažytą kambarį, kuriame bus gera atsipalaiduoti ir ilsėtis po darbo dienos, ar tiesiog gerai praleisti laiką.
Šio buto bendrame kambaryje, per visą sieną įmontuoti langai. Tad kambarys yra be galo šviesus , erdvus ir labai šiltas.
Kambaryje yra visi reikalingi baldai, tiek poilsiui , tiek miegui.

Vonios kambaryje yra įmontuota didelė vonia, taip pat sanmazgas ir kriauklė. Sienos išklijuotos baltomis plytelėmis,tad optiškai dar labiau padidina vonios kambario erdvę.

Visi buto langai su trijų stiklų paketais. Buto sienos yra apšiltintos, tiek iš vidaus , tiek iš įšorės. Tad šiluma garantuota.

Šis apartamentas nuomai , tai garantas jūsų  ramybei, kadangi visi langai yra nukreipti i nuosavų namų kiemą.

Cokoliniame aukšte yra įrengta skalbykla.

 

Susisiekimas labai geras. Šalia yra sustojimas ir du prekybos centrai. Miesto ir kitos ligoninės. Už 200 metrų Botanikos sodas. Netoliese miškas. Visur įrengti dviračių takai. Labai puiki vieta gyventi.

Melnaragės pliažo važiuoti automobiliu apie 2 km. Priešais naujai įrengtas prekybos centras “Rimi”. Puikus, labai jaukus butas atvykus pailsėti ar verslo reikalais. Galime apgyvendinti du – tris gyventojus. Butas antrame aukšte, 52, 5 m2.

Tai buto nuoma su visais komunaliniais moksčiais, kaip : vanduo,elektra, šildymas, internetas, kabeinė televizija, šiukšlių išvežimas.

Klaipėdoje labai populiarus nekilnojamas turtas, butu nuoma. Todėl labai populiari, tiek ilgalaikė nuomą Klaipėdoje, tiek trumpalaikė nuoma Klaipėdoje prie jūros . Tai tikrai nebrangi butų nuoma Klaipėdoje, pagal visų jūsų išgales.

Apmokėti galima ir vietine valiuta EURAIS.
Galima derėtis dėl kainų.
Atsiskaitymas eurais per PAYPAL sistemą arba į SEB banko nurodytą sąskaitą pavedimu ( eurais, svarais sterlingais, šveicarijos frankais) .
Rita Vainoriene
SEB VILNIAUS BANKAS
My account N0. LT687044060003206761
SWIFT: CBVILT2X
Code: 70440

Apartamentų rezervacija

 
- Available
#
- Booked
#
- Pending
#
- Partially booked

Enter name: *

Enter lastname: *

Enter email address: *

Enter address: *

Enter city: *

Enter postcode: *

Choose country: *

Enter phone number:

Visitors:
Children:  

Additional information:

captcha

 10