Liepojos g. 216
LT 92330 Klaipėda
+370 642 70589
info@klaipeda-apartments.lt

Vieno kambario butas nuomai nr.5

Mėnesio kaina: nuo 350 EUR
Paros kaina: nuo 30–40 EUR
Nuomos kaina priklauso nuo nuomos trukmės, žmonių skaičiaus ir sezono. Pastoviems klientams pasiūlysime palankesnę kainą

Vieno kambario butas nuomai Klaipėdoje su nuostabiu vaizdu , tai studija nuomai prie jūros .

Apartamentas nuomai Klaipėdoje  įrengtas antrame aukšte.  Visas naudojams plotas suskirstytas į  keturias erdves: virtuvės, poilsio, miegamojo ir darbo .

Virtuvės zoną  sudaro valgymui skirta erdvė.  O virtuvės erdvei  priklausančiuose   balduose yra įmontuota visa buitinė  technika.  Viskas  yra pritaikyta gyventi tiek ilgalaikei  ir trumpalaikei nuomai ,  kadangi yra visi reikalingi stalo ir maisto ruošai skirti įrankiai.

Šis studijos tipo butas nuomai turi du didelius langus, pro kuriuos pažvelgus , atsiveria nuostabus sodas, su jame kruopščiai sustvarkyta aplinka ir šalia draugiškai gyvenančiais kaimynais.

Šio apartamento , kambarys nuomai Klaipėdoje  turi erdvę skirtą miegoti . Joje rasite dvigulę lovą su šiai zonai skirtais naudoti šviesių atspalvių  baldais.

Bendroje poilsiui skirtoje erdvėje, galėsite puikiai pailsėti, padirbėti ar pasigrožėti puikiu vaizdu į sodą.

Poilsio erdvėje  yra pastatyta sofa-lova.  Esant būtinybei gali apsistoti dar du žmonės ar vaikai. Tai susitarimo reikalas.

Šis studio tipo apartamentas nuomai visą dieną apgaubtas saulės spindulių, be to jis yra apšiltintas tiek iš vidaus , tiek iš išorės. Tad čia visuomet šviesu ir šilta.Vasarą pravėrus balkono duris visuomet dvelks gaiva.

Jūsų patogumui , šiame vieno kambario buto nuoma besirūpinanti šeimininkė įrengė skalbykla. Tad šis butas nuomai skirtas gyventi atvykus  tiek ilgesniam , tiek trumpesniam, tiek poilsiui prie jūros, ar  atvykus verslo reikalais. Taigi verslo klientų apgyvendinimas taip pat.

Šiame bute gali apsistoti du gyventojai. Esant būtinybei gali apsistoti ir daugiau. Tai susitarimo reikalas.

Butas trečiajame aukšte, 41 m2.

Pas mus galima tiek ilgalaikė butų nuoma Klaipėdoje  , tiek  trumpalaikė butų  nuoma . Labai tinka buto nuoma prie jūros.

Namas nuomai stovi labai patrauklioje vietoje. Čia labai geras susisiekimas su miesto centru, senamiesčiu,kadangi šalia yra autobuso sustojimas. Šalia dviračių takai, kurie nuves tiesiai iki Girulių pliažo, pajūrio arba iki Vasaros estrados. Netoliese Botanikos sodas, upė, taip pat ir prekybos centrai ,,Iki“ ir ,,Rimi“, autobusų sustojimai iš abiejų gatvės pusių. Centras ir senamiestis lengvai pasiekiami.Jei bėda netoliese ligoninė. Netoli miesto centras bei senamiestis. Iki jūros važiuoti automobiliu apie 2 km.

Buto nuoma su visais komunalinias mokesčiais : vanduo,elektra, šildymas, internetas, kabeinė televizija, šiukšlių išvežimas.

Esant pageidavimui galime aprūpinti patalyne ir esant reikalui ją pakeisti.

Galima derėtis dėl kainų.

 

Atsiskaitymas eurais per PAYPAL sistemą arba į SEB banko nurodytą sąskaitą pavedimu ( eurais, svarais sterlingais, šveicarijos frankais) .
Rita Vainoriene
SEB VILNIAUS BANKAS
My account N0. LT687044060003206761
SWIFT: CBVILT2X
Code: 70440

Apartamentų rezervacija

 
- Available
#
- Booked
#
- Pending
#
- Partially booked

Enter name: *

Enter lastname: *

Enter email address: *

Enter address: *

Enter city: *

Enter postcode: *

Choose country: *

Enter phone number:

Visitors:
Children:  

Additional information:

captcha

 9