Liepojos g. 216
LT 92330 Klaipėda
+370 642 70589
info@klaipeda-apartments.lt

Dviejų kambarių butas nuomai nr.4

Mėnesio kaina: nuo 450 EUR
Paros kaina: nuo 30–40 EUR
Nuomos kaina priklauso nuo nuomos trukmės, žmonių skaičiaus ir sezono. Pastoviems klientams pasiūlysime palankesnę kainą

Dviejų kambarių butas nuomai Klaipėdoje su  atskiru miegamuoju, butas randasi antrame aukšte.

Šis apartamentas nuomai Klaipėdoje  įrengtas antrame aukšte.

Tik įėjus,  į šis  butas nuomai prie jūros nuteiks jus gerai nuotaikai. Kadangi buto apstatymas labai žaismingas. Tik įėjus pirmasis  esantis  kambarys nuomai apstatytas žalsvai oranžinės spalvos baldais, sienos šviesios. Kiti baldai dvelkia klasika. Su meile ir geru skoniu viskas įrengta. Bute yra  sofa-lova. Todėl  esant butinybei, yra galimybė  apnakvindinti dar du žmones.

Virtuvė jungiasi kartu su bendru kambariu. Virtuvėje tokio pačio stiliaus virtuviniai baldai su didžiuliu šaldytuvu. Viskas yra ko reikia ilgalaikiam gyvenimui, yra visi reikalingi stalo ir maisto ruošai skirti įrankiai. Todėl šis nekilnojamas turtas populiarus ilgalaikei ir trumpalaikei nuomai.

Šis  butas nuomai su atskiru miegamuoju yra erdvus , per visą didžiojo kambario sieną didžiulis langas,  pro kurį galit matyti gražų sodą , kuris kruopščiai yra prižiūrėtas šalimais gyvenančių kaimynų. Aplinkui nuosavi namai, tad ramybė ir  saugumas garantuota.

Šio apartamento  mažesnysis kambarys nuomai Klaipėdoje  turi erdvę skirtą miegoti . Joje rasite dvigulę lovą su šiai zonai skirtais naudoti šviesių atspalvių  baldais. Miegamajame dominuoja melsvi atspalviai, kurie nuteikia raminančiai.

Poilsiui ir miegui  skirtame ekambaryje, galėsite puikiai pailsėti, padirbėti, kadangi jame yra numatyta darbo vieta.

Šis dviejų kambarių apartamentas nuomai visą dieną apgaubtas saulės spindulių, be to jis yra apšiltintas tiek iš vidaus , tiek iš išorės. Tad čia visuomet šviesu ir šilta.Vasarą pravėrus langą,   dvelks gaiva.

Jūsų patogumui , šiame  2jų kambarių  buto nuoma besirūpinanti šeimininkė įrengė skalbykla. Tad šis butas nuomai Klaipedoje skirtas gyventi atvykus ir ilgesniam laikotarpiui, poilsiui prie jūros, tiek atvykus verslo reikalais.

Šiame bute gali apsistoti du gyventojai. Esant būtinybei gali apsistoti ir daugiau. Tai susitarimo reikalas.

Butas antrame  aukšte, 45 m2.

Pas mus galima tiek ilgalaikė butų nuoma Klaipėdoje  , tiek  trumpalaikė butų ir  kambarių nuoma Klaipėdoje. Labai tinka buto nuoma prie jūros.

Namas nuomai stovi labai patrauklioje vietoje. Čia labai geras susisiekimas su miesto centru, senamiesčiu,kadangi šalia yra autobuso sustojimas. Šalia dviračių takai, kurie nuves tiesiai iki Girulių pliažo, pajūrio arba iki Vasaros estrados. Netoliese Botanikos sodas, upė, taip pat ir prekybos centrai ,,Iki“ ir ,,Rimi“, autobusų sustojimai iš abiejų gatvės pusių. Centras ir senamiestis lengvai pasiekiami.Jei bėda netoliese ligoninė. Netoli miesto centras bei senamiestis. Iki jūros važiuoti automobiliu apie 2 km.

Buto nuoma su visais komunalinias mokesčiais : vanduo,elektra, šildymas, internetas, kabeinė televizija, šiukšlių išvežimas.

Esant pageidavimui galime aprūpinti patalyne ir esant reikalui ją pakeisti.

Galima derėtis dėl kainų.

 

Atsiskaitymas eurais per PAYPAL sistemą arba į SEB banko nurodytą sąskaitą pavedimu ( eurais, svarais sterlingais, šveicarijos frankais) .
Rita Vainoriene
SEB VILNIAUS BANKAS
My account N0. LT687044060003206761
SWIFT: CBVILT2X
Code: 70440

Apartamentų rezervacija

 
- Available
#
- Booked
#
- Pending
#
- Partially booked

Enter name: *

Enter lastname: *

Enter email address: *

Enter address: *

Enter city: *

Enter postcode: *

Choose country: *

Enter phone number:

Visitors:
Children:  

Additional information:

captcha

 8