Liepojos g. 216
LT 92330 Klaipėda
+370 642 70589
info@klaipeda-apartments.lt

Butas su terasa Nr.2

Mėnesio kaina: nuo 400 EUR
Paros kaina: nuo 30–40 EUR
Nuomos kaina priklauso nuo nuomos trukmės, žmonių skaičiaus ir sezono. Pastoviems klientams pasiūlysime palankesnę kainą

 2 kambarių butas nuomai su   miegamuoju ir terasa

 

 

Šis butas randasi pirmame aukšte. Labai jaukus ir mielas butukas.

Patekus į vidų pakliūsite į kambarį, kuriame virtuvė jungiasi kartu su bendra svetainės erdve. Jūs čia rasite viską   ko jums prireiks apsistojus.  Yra visi reikalingi stalo ir maisto ruošai skirti įrankiai. Todėl šis nekilnojamas turtas populiarus ilgalaikei ir trumpalaikei nuomai.

Šis  butas nuomai su atskiru miegamuoju yra pakankamai erdvus. Iš poilsio zonos galima patekti į didelę terasą, iš kurios atsiveria vaizdas į vidinį, ramų kiemą.Čia malonu ilsėtis ilgais, šiltais vasaros vakarais.

Apartamentas nuomai  su atskiru miegamuoju, kuriame taip pat yra darbo zona. Miegamajame yra dvigule lova, kurią galima atskirti, tai pagal gyventojų pageidavimą. Čia vyrauja šiltos ramios spalvos, gtaip pat  yra visi reikalingi baldai jūsų gyvenimui ir poilsiui.

Vonios kambaryje didelis langas, dušo kabina.

Šis butas nuomai Klaipėdoje , tai labai geras pasirinkimas. Jo didžiulis pliusa, tai be galo didelė terasa.

Rusyje yra įrengta skalbykla.

Jūsų patogumui , šiame  2jų kambarių  buto nuoma besirūpinanti šeimininkė įrengė skalbykla. Tad šis butas nuomai Klaipedoje skirtas gyventi atvykus ir ilgesniam laikotarpiui, poilsiui prie jūros, tiek atvykus verslo reikalais.

Šiame bute gali apsistoti du gyventojai. Esant būtinybei gali apsistoti ir daugiau. Tai susitarimo reikalas.

Butas pirmame  aukšte, 38 m2.

Pas mus galima tiek ilgalaikė butų nuoma Klaipėdoje  , tiek  trumpalaikė butų ir  kambarių nuoma Klaipėdoje. Labai tinka buto nuoma prie jūros.

Namas nuomai stovi labai patrauklioje vietoje. Čia labai geras susisiekimas su miesto centru, senamiesčiu,kadangi šalia yra autobuso sustojimas. Šalia dviračių takai, kurie nuves tiesiai iki Girulių pliažo, pajūrio arba iki Vasaros estrados. Netoliese Botanikos sodas, upė, taip pat ir prekybos centrai ,,Iki“ ir ,,Rimi“, autobusų sustojimai iš abiejų gatvės pusių. Centras ir senamiestis lengvai pasiekiami.Jei bėda netoliese ligoninė. Netoli miesto centras bei senamiestis. Iki jūros važiuoti automobiliu apie 2 km.

Buto nuoma su visais komunalinias mokesčiais : vanduo,elektra, šildymas, internetas, kabeinė televizija, šiukšlių išvežimas.

Esant pageidavimui galime aprūpinti patalyne ir esant reikalui ją pakeisti.

Butas nuomai su komunalinais mokesčiais: vanduo,elektra, šildymas, internetas, kabeinė televizija, šiukšlių išvežimas.
Galima derėtis dėl kainų.

Labai populiarus butai nuomai Klaipėdoje , paklausi nekilnojamojo turto nuoma.
Atsiskaitymas eurais per PAYPAL sistemą arba į SEB banko nurodytą sąskaitą pavedimu (eurais, svarais sterlingais, šveicarijos frankais) .
Rita Vainoriene
SEB VILNIAUS BANKAS
My account N0. LT687044060003206761
SWIFT: CBVILT2X
Code: 70440

Apartamentų rezervacija

 
- Available
#
- Booked
#
- Pending
#
- Partially booked

Enter name: *

Enter lastname: *

Enter email address: *

Enter address: *

Enter city: *

Enter postcode: *

Choose country: *

Enter phone number:

Visitors:
Children:  

Additional information:

captcha

 6