Liepojos g. 216
LT 92330 Klaipėda
+370 642 70589
info@klaipeda-apartments.lt

Dviejų miegamųjų butas nuomai

Mėnesio kaina: nuo 750 EUR
Paros kaina: nuo 30-70 EUR
Nuomos kaina priklauso nuo nuomos trukmės, žmonių skaičiaus ir sezono. Pastoviems klientams pasiūlysime palankesnę kainą

Prabangus, keturių kambarių dviejų  miegamųjų  butas nuomai Klaipėdoje, kuriame apsistojus bent trumpam, norėsis vėl ir vėl sugrižti.

Šis  dviejų miegamųjų , keturių kambarių apartamentas nuomai Klaipėdoje , netoli centro ir pajūrio puikiai tiks atvykus gyventi pastoviam ar trumpesniam laikotarpiui.  Šį butą šeimininkė  įrengė su meile,  atsidavimu ir elegancija.

Jums atvykus mielai jus pasitiks ir globos jūsų viešnagės metu.

Šis apartamentas nuomai Klaipėdoje įrengtas per visą namo aukštą ir turi atskirą įėjimą.

Vagomasis su virtuve yra padalintas į dvi apartamento dalis.  Virtuvę nuo valgomjo  skiria židinys, suteikiantis šilumą ir jaukumą. Virtuvė įrengta ir apstatyta moderniais, šiuolaikiškais baldais, su juose integruota šiuolaikine buitine technika. Visame bute tvyro jauki atmosfera.

Apartamentai nuomai  su dviem  miegamaisias. Viename iš jų dominuoja žalsvi atspalviai ir balti baldai su nuostabaus grožio antikine dvigule lova o kitame kreminiai tonai , kur jus maloniai nuteiks geros kokybės ąžuoliniai baldai.

Šiame nuostabiame apartamente yra du vonios kambariai. Viename įrengta dušo kabina, o kitame rasite dušo kabiną su masąžine vonia ir skalbimo mašina. Iš pastarojo vonios kambario galima patekti į didijį miegamajį.

Pastogėje įrengta drabužinė.

Jūsų saugumui – apsaugos sistema ir šarvuotos durys.  Yra įrengta mašinu stovėjimo aikštelė. Labai geras susisiekimas su centru ir visai šalia pajūris. Priešais prekybos centras. Butas skirtas poilsiui prie jūros, gyventi, o taip pat atvykus verslo reikalais. Apartamentas įrengtas per visa aukštą, nėra jokių kaimynų. Tai užtikrina ramybę. Galim apgyvendinti iki keturių  žmonių. Apartamentas trečiame aukšte. Gyvenamas plotas 120m2. Viso 140m2.

2 -jų miegamųjų buto nuoma su komunalinais mokesčiais: vanduo,elektra, šildymas, internetas, kabeinė televizija, šiukšlių išvežimas.

Tai jums bus labai patogu, nes nereikės rūpintis. Esant pageidavimui , jei ilgalaike nuoma  galima tartis , kad komunalinai būtų paskaičiouti atskirai. Jei domina trumpalaike nuoma Klaipedoje , galima taip pat derinti kainą.
Galima derėtis dėl kainų.

Rajonas labai geras ir jame labai populiarus nekilnojamas turtas nuomai.
Atsiskaitymas eurais per PAYPAL sistemą arba į SEB banko nurodytą sąskaitą pavedimu (, eurais, svarais sterlingais, šveicarijos frankais) .
Rita Vainoriene
SEB VILNIAUS BANKAS
My account N0. LT687044060003206761
SWIFT: CBVILT2X
Code: 70440

Apartamentų rezervacija

 
- Available
#
- Booked
#
- Pending
#
- Partially booked

Enter name: *

Enter lastname: *

Enter email address: *

Enter address: *

Enter city: *

Enter postcode: *

Choose country: *

Enter phone number:

Visitors:
Children:  

Additional information:

captcha

 14